WOLESCHKO občasník o mé rodině, událostech i místech s ní spojených, jakož i o Olešku a jiných krajích

když jsme spolu

Podíváte-li na graf teploty z mé meteostanice, bude vám hned jasné, že už se zase otepluje a začalo sněžit. Včera večer se počasí otočilo, teplota se odrazila od -8°C a celou noc se šplhá pomalu nahoru. Pod nulou je terpve čtvrtý den a už se to zase obrací k lepšímu. Když ten mírný mráz chvíli vydrží, půjdeme ještě tenhle týden bruslit na rybník. Tedy pokud nezapadne sněhem.
Zatím si ale užíváme zimních prázdnin, což se u nás vyznačuje tím, že máme doma celou rodinu. Tedy ne snad, že by nás bylo nějak extra moc, ale přijedou babičky a hlavně Juráš s Álou, což pak způsobí herní orgie. Pod stromečkem jsme totiž našli hry a jelikož jsme hraví, hned jsme se do nich pustili a náramně si to užívali.
A nejen hry. Pokročili jsme i v sestavování té
již popisované 3D tiskárny, se kterou jsme začali s Ondřejem a došlo i na pletení copů. Ale ne, nemáme tu Nastěnku ani Marfušu. MáveseláHanička se jala udělat copy Ále, jelikož v tomto případě je z čeho plést. Škoda, že mě nenapadlo to změřit, ale můžou bejt skoro metrový, ty copy.
Čímž jsme se jak vidno po hraní her rozděli na mužkou a ženskou část.
Matěj sestavoval s Jurášem tiskárnu a Kačka asistovala s těmi copy. Nu a já jsem si to užíval celé a občas uděl nějakej ten obrázek.
Tož tak, nejlepší vánoce jsou, když jsme spolu.