WOLESCHKO občasník o mé rodině, událostech i místech s ní spojených, jakož i o Olešku a jiných krajích

úplně zafixovaný zdraví

Jó zdraví, vo to de především. A tak máme všude vobchod se zdravím. V telefonech, v hodinkách a dokonce je tlačítko "kontrola zdraví" i v té aplikaci, co v ní už roky píšu woleschko. A roky jsem se toho tlačítka nedotk'.
Ve čtvrtek jsem updatoval předposlední verzi v dobré víře, že tím něco vylepším. Po udatu na mě začalo vyzývavě to tlačítko trčet z obrazovky. Ani nevím proč jsem ho zmáčkl. A že prý to může vyřešit nějaký problém s užnevímpřesněsčím. Asi s nějakou ikonou v logu či co. Já trouba to zmáčkl podruhé: "fix it".
A bylo.
Bylo to zafixovaný.
Úplně.
Woleschko se po tom zdraví opravujícím zásahu rozsypalo.
Taky úplně.
Nešlo to spravit, nešlo to vrátit do původního stavu, nešlo to vytáhnout z archivu - nic. Ten můj letitý vzor stránky to tlačítko definitivně zrušilo a nešlo ho přepsat, obnovit, znovu modifikovat z obecného vzoru, nic.
Bylo to úplně zafixovaný.
První krok k nápravě byl zkusit použít ten dávný předdefinovaný vzor. To nesedělo a nešlo tam znovu vložit počítadlo.
Druhý krok bylo zlomení hole nad předposlední verzí a nákup upgradu na verzi poslední.
Tím se zlepšila bilance výrobců aplikace o sedmdesát doláčů, ale můj problém to nevyřešilo. To tlačítko to zafixovalo i pro budoucí verze.
Třetí krok byl nový vzhled woleschka.
V první fázi nic moc, ve druhé už téměř stoprocentně funkčí. Ještě to má chyby, ale neumím teď na ně přijít (ps … už jsem na ně přišel). V sobotu jsem se s tím mořil skoro celej den. Výsledek je právě teď vidět.
Ovšem hned při prvním importu se mě to zeptalo, jestli chci zkontrolovat zdraví souboru.
Hádejte, co jsem odpověděl.
Máte jenom jednu možnost.